تبلیغات
بیرق ما چادر خاکی تو...

بیرق ما چادر خاکی تو...
قالب وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

یادش به خیر یوم الله 22 خرداد 88...
چهل میلیون بار با تو تجدید عهد کردیم و چهل میلیون مشت را همنوا با تو بر صورت دشمنانمان کوفتیم و چهل میلیون مرتبه بر پای راستمان زدیم و این بار در دعای عهد اجتماعیمان و  به قول شما در آغازین ساعات رای گیری مثل نماز اول وقت یا مثل نماز صبحمان گفتیم :" العجل العجل یا مولای یا صاحب الزمان (روحی فداک)"

چهل میلیون بار شهدا را از ته دل صدا زدیم و فریاد کردیم که ای شهیدان والا مقام ما هرگز و هرگز دست از آرمانی که شما فدایش شدید بر نمیداریم. هشت سال و هشت ماه فتنه و جنگ نرم و سخت که سهل است هشتاد سال هم بجنگند و بودجه های میلیاردی تصویب کنند و نرم و سخت را با هم قاطی کنند باز هم نه ما کوتاه می آییم و  نه آنها زورشان به بیشتر از سطل آشغال و اتوبوس میرسد .
و آخر هر هشت سال و هشت ماه و ... ای یک نه دی میکنیم و دل آقایمان را شاد میکنیم و طومار آمریکا و دوستان خواسته و نا خواسته اش را در هم میپیچیم!
خدا شاهد است یک موی بچه بسیجی ها ی خودمان  که به عشق شهدا و امام شهدا زنده اند را با هزار هزار  فریب خورده ای که حتی در خوابش هم جرات ندارد ببیند که روی خون شهدا راه  میرود - یعنی ما نمیگذاریم که جرات کند- عوض نمیکنم!

در پایان:

این حماسه همه ز یمن تو بود، گرچه از آن مردمش خواندی....

 


پی نوشت: به همین مناسبت و برای زنده نگه داشتن یاد شهدا که آقایمان فرمودند :"خود کمتر از شهادت نیست!" یک سامانه پیامکی راه اندازی شده. که ان شا الله از وصیت نامه شهدا و ... برای دوستان چیزهایی ارسال بشه هر کس دوست داره این پیامک ها رو دریافت کنه به شماره  "09372046685"  یک "یا حسین (ع)" بفرسته![ دوشنبه 22 خرداد 1391 ] [ 11:30 ق.ظ ] [ علی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

ما می دانیم که بزرگترین اشتباه ما امروز رهاکردن مسئولیت ها و ضعف نشان دادن در مقابل دشمن است.

نشان دادن خستگی و کسالت در پیمودن ادامه ی راه، راهی که منتهی خواهد شد به دولت عادلانه ی تنها بازمانده رسول گرامی اسلام یار جمکرانیمان، مهدی موعود عجل لله تعالی فرجه الشریف

از قلم حجت الله
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
ایران رمان